Kiuretažas.

Periodantitas – burnos ertmės liga, kurios negydant galima prarasti visus dantis! Mikroorganizmai po truputį naikins danties kaulą, kuriam ilgainiui sumažėjus paprasčiausiai iškris dantys. Ši liga sukelia ne tik problemas susijusias su dantimis ar burna, bet taip pat ir visu organizmu.
Gilusis dantenų kiuretažas – procedūra, taikoma tada, kai paciento periodontas labai išsivystęs ir įprastos dantų higienos nebepakanka. Tai tarsi tarpinė procedūra tarp profesionalios higienos ir chirurginio dantenų gydymo. Jos metu, taikant vietinę nejautrą, dantys išvalomi nuo apnašų, akmenų, nuvalomas uždegiminis granuliacinis audinys, išlyginamas danties paviršius, kuris vėliau padengiamas antibakterinėmis medžiagomis. Unikalaus naujo PERIO antgaliuko ir naujų  PERIO miltelių dėka pasiekiamos giliausios dantenų kišenės.
Norintiems išvengti tokios nemalonios ligos, kaip periodontitas rekomenduojama ne tik palaikyti burnos higieną, bet taip pat reguliariai lankytis pas burnos higienistą. Pastarasis ne tik patikrins Jūsų dantų, bei dantenų būklę, bet taip pat suteiks naudingos informacijos, kaip geriau prižiūrėti savo burnos ertmę.

SVARBU!

Dažnai po kiuretažo dantenų būklė labai pagerėja, išvengiama sudėtingesnių operacijų, atliekamų periodonto ligomis sergantiems pacientams.