Dantų puošyba

Dantų papuošalai pagyvins Jūsų šypseną bei viliojančiai blykčios Jums besišypsant.  Spindesys ir paslaptis priduos Jūsų šypsenai žavesio bei ekstravagancijos.
Dantų papuošalai nekenkia dantų emaliui, nepažeidžia dantų ir neturi jokio šalutinio poveikio, jeigu žmogus tinkamai prižiūri savo dantis bei burnos ertmę. Papuošalai ne tik puošia. Jais galima paslėpti ir nedidelius priekinių dantų nekariozinius defektus. Pavyzdžiui, pigmentines ar fluorozines dėmes, emalio hipoplazijas. Kosmetiniai dantų papuošalai yra labai ploni – maži skaidrūs cirkonio kristalai vos 0,5mm storio. Todėl jie jaučiami tik pirmąsias dienas. Vėliau jie neturėtų sukelti jokio diskomforto jausmo nei valgant, nei kalbant, nei valant dantis. Dantų papuošalų uždėjimas yra visiškai neskausminga ir greita procedūra,trunkanti apie 30 minučių. Papuošalui nukritus dažnai lieka plonas klijuojančiosios medžiagos sluoksnis, jis lengvai nupoliruojamas ir nepalieka jokios papuošalo buvimo žymės.

SVARBU ŽINOTI.

Negalima puošti nesveiko, ėduonies pažeisto danties. Papuošalų nepatartina tvirtinti ir esant dantenų pakitimams, dantų akmenims, burnos gleivinės ligoms. Pirmiausia dantis turi būti išgydomas, o tik tada puošiamas.
Kiek ilgai papuošalas laikysis, priklauso ne tik nuo žmogaus dantų priežiūros, bet ir nuo mitybos įpročių. Reikėtų vengti ypač kieto, rupaus maisto.